Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Haritada Botlarınız Hareket Etmiyor.. Buyrun Çözüm

YazarMesaj
villa
Admin
villa

Erkek Mesaj Sayısı : 44

Haritada Botlarınız Hareket Etmiyor.. Buyrun Çözüm Empty
MesajKonu: Haritada Botlarınız Hareket Etmiyor.. Buyrun Çözüm   Haritada Botlarınız Hareket Etmiyor.. Buyrun Çözüm Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 4:05 pm

HARİTALARDA BOTLARINIZ HAREKETMİ ETMİYOR!!!BUYRUN

GEÇENLERDE BU SORUNUMLA BAŞ VURMUŞTUM ANCAK CÖZÜM ALAMADIM BENİM ARAŞTIRMACI RUHUM SAYESINDE SORUNU ÇÖZDÜM

Arkadaşlar botların oynamaması artık tarihe karışıyor yeni bir map indirdiniz ve botların oynamamasından mı şikayetçisiniz o zaman şunları yapıyoruz sırasıyla;

1-İndirdiğiniz haritayı oyunda açın oyunda iken konsoldan "nav_generate" komutunu girin bunu girdiğinizde botlar için navigasyon üretilecek ve botlar yönlerini bulabilecektir.Bilgisayarınız biraz kasıldıktan sonra işlem tamamlanacaktır.
2-1.işlem tamamlandıktan sonra yine oyunda iken "nav_load" komutunu girin bu da üretilen nav dosyasının oyuna yüklenmesini sağlayarak haritaya yapıştıracaktır.

Bu işlemleri 1 kez yapmanız yeterlidir ondan sonra bot_add komutunu girip botların atın ve akıllı botların keyfini çıkarın.
http://cssteam.hareketforum.com

Haritada Botlarınız Hareket Etmiyor.. Buyrun Çözüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-