Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Source Lan Game Kurulu Oyunları Göremiyorum [Çözüm]

YazarMesaj
villa
Admin
villa

Erkek Mesaj Sayısı : 44

Source Lan Game Kurulu Oyunları Göremiyorum [Çözüm] Empty
MesajKonu: Source Lan Game Kurulu Oyunları Göremiyorum [Çözüm]   Source Lan Game Kurulu Oyunları Göremiyorum [Çözüm] Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 3:10 pm

Cs: Source Lan Game'de Kurulu Oyunları Göremiyorum [Çözüm]

Evet arkadaşlar kurdugunuz oyunları bazıları göremeyebilir Bu olayı sadece oyunu başkası kurması ya da oyunu göremeyen kişi kurması gerekmektedir Fakat o zamanda diğer oyuncuların görememesi gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunu düzeltmek için ilk önce bakacagınız konu aşağıdaki olmalıdır.

KURULU OYUNLARI GÖREMİYORUM [TIKLA]

1-) İlk olarak oyunu kuran kişinin Hamachi IP'sini alıyoruz. Bu Hamachi IP'si ağınızda bulunan oyuncuların üstünde yazar. Siz oyunu kuran kişinin IP'sini alacaksınız.

Source Lan Game Kurulu Oyunları Göremiyorum [Çözüm] Agiterket3yvuk3

Eğer oyunu kuran kişinin IPsi oldugundan emin olmak istiyorsanız oyunu kuran kişiye msj atarak Hamachi IP si ni isteyebilirsiniz. Bu da oyuncunun Hamachisinin en üstünde bulunmaktadır. O bölüme bakıp size iletebilir.

Source Lan Game Kurulu Oyunları Göremiyorum [Çözüm] Veyazj5

2-) Oyunu kuran kişiden aldıgınız bu IP'yi şimdide Counter Strike Source oyununuza girerek eklemelisiniz. Bunun için oyuna girdiginizde Find Servars > Favorites > Add servar yolunu izleyerek aldıgınız Hamachi IP'sini bu bölüme girmelisiniz. ( Örnek Hamachi IP'miz 5.12.123.94 Siz oyunu kuran kişininkini yazacaksınız )

Source Lan Game Kurulu Oyunları Göremiyorum [Çözüm] Adszmi3

Eğer ki girdiğiniz Hamachi IP'si oyunu kurduysa oyununuz gözükecektir Fakat kurmadıysa tekrardan aynı işlemi yaparak deneyiniz Oyunu, girdiginiz Hamachi IP'si kurdugunda gözükecektir İyi Oyunlar
http://cssteam.hareketforum.com

Source Lan Game Kurulu Oyunları Göremiyorum [Çözüm]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CS:Source Download Adresleri